Přeskočit odkazy

KORONAVIRUS A REALITY? PRACUJI NA 120%

Nejsme žádní hrdinové a nepodceňujeme rizika nákazy koronavirem.

Současně si ale uvědomujeme potřebu našich klientů „řešit bydlení“.

Přijali jsme tedy řadu bezpečnostních opatření, např. roušky začali nosit naši makléři již týden před nařízením vlády. Přešli u většiny procesů na on-line nástroje a poskytujeme komplexní jak realitní tak finanční služby.

Prodávám či kupuji nemovitost

Zaznamenali jsme větší poptávku po realitních službách – při prodeji nemovitosti.

Zejména od klientů, kteří o prodeji jen uvažovali, a aktuální situace je přiměla svůj záměr realizovat.

V tuto chvíli jsme schopni zcela bezkontaktně zařadit nemovitost do nabídky. Kvalitní homestaging, profi nafocení, 3D sken pro virtuální prohlídku, letecké záběry z dronu, příprava prodejních materiálů a videoprohlídky. Aktuálně více než 90% zarezervovaných nemovitostí jsou nabízeny právě prostřednictvím nejmodernějších nástrojů. Kupující se tedy mohou s nemovitostí seznámit z bezpečí domova, následná prohlídka k nezbytně nutnému seznámení vážných zájemců se skutečným stavem nemovitosti před samotnou rezervací probíhá bez účasti prodávajících a prohlídky se mohou zúčastnit maximálně 2 osoby. Naši makléři jsou vybaveni ochrannými prvky a v případě potřeby máme k dispozici i pro naše klienty.

Samozřejmostí jsou další nástroje, jako dálkový přístup do katastru, jehož prostřednictvím lze získat i většinu potřebných listin pro následné financování a díky němuž jsme schopni zjistit přesný právní stav nemovitosti (věcná břemena, případná zástavní práva, přesné výměry, výše podílů apd.) Nástroje cenových map nám pomáhají zjistit reálné ceny v lokalitě.

Pronajímám – Chci si pronajmout

Díky tomu, že vlastníme moderní nástroje jako je matterport k 3D virtuálním prohlídkám, naše pronájmy mizí z nabídky v řádech hodin. Bez účasti vlastníka připravíme home staging, nemovitost nafotíme, naskenujeme, a následně ji vyexportujeme na realitní servery. Celý proces následně vyřídíme bezkontaktně.

Poradenství

Tržní odhad nemovitosti – pokud plánujete prodej své nemovitosti a potřebujete znát její skutečnou hodnotu, která často bývá rozdílná od nabídkových cen. Naši zkušení makléři vám poradí nejen s nastavením vhodné nabídkové ceny, ale i s marketingovým plánem zaměřeným na typ a lokalitu nemovitosti.

Chcete investovat do nemovitostí? Poraďte se s našimi makléři ohledně vhodných nemovitostí s ohledem na požadovanou ziskovost. Zajímavé investiční nabídky se velmi často nedostávají do veřejné nabídky nemovitostí.

 

Hypotéky a finance

ČNB za poslední dny již 2x snížila úrokové sazby celkem o 1,25 %. Bohužel dle sdělení komerčních bank snížení sazeb pro klienty zatím není v dohledu. Banky byly nuceny zavřít řadu poboček a center, zaměstnanci přešli do režimu home office a schvalovací procesy nabraly velké prodlevy.

Navrhované plošné odložení splátek pomůže celé řadě klientů překonat krizovou situaci, u jiných jen odloží problém. Apelujeme na klienty, aby svou situaci řešili včas. Správné přenastavení či konsolidace úvěrů může ušetřit až tisíce korun měsíčně.