Přeskočit odkazy

Bydlení pro ty, kdo nechtějí kompromisy. Rodinnný dům s garáží, terasou i prostornou zahradou

Více 360° virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Opravdu výjimečný dům

CENA

Cena domu: 6 490 000 Kč

LOKALITA

Okres Kladno
Obec Kladno
Ulice Vinařická
Č. domovní / č. orientační Skryto

INFORMACE O NABÍDCE

Číslo zakázky 0516
Datum aktualizace 14.01.2020

Slovo domov a kompromis by měla být neslučitelná v jedné větě. Vždyť dům můžete mít kdekoli, ale domov můžete mít pouze jeden. Přesně takový domov můžete nyní získat. Domov, kde se budete cítit skvěle v jakémkoliv věku. Ať s dětmi, se kterými si budete moci hrát na prostorné zahradě, či řádit v bazénu, nebo v pozdějším věku, kdy si užijete nádherné západy slunce zpod zastřešené terasy od sklenky dobrého pití, poslouchajíc zpěv ptáků. Přitom budete součástí pulsujícího města Kladna se všemi jeho výhodami. Sportovního, kulturního i sociálního vyžití budete mít v okolí vždy dostatek.
Tento přízemní a bezbariérový dům je skvěle vytvořené zázemí pro vás s výbornou dispozicí 4+kk s dvoj-garáží (lehkou úpravou se dá přetvořit na 5+kk s jednou garáží). Disponuje kompletním podlahovým vytápění všech obytných prostor domu pro maximální komfort bydlení. Ve vstupní chodbě vás přivítá vestavná skříň na odkládání svršků, technická místnost s kotlem, samostatná toaleta a vstup do obývacího pokoje. V něm je dominantou krb pro dlouhé zimní večery třeba u hrnku svařeného vína, jídelní část a za ní prostorná kuchyně vybavená pro vaše vaření. Na jejím konci je schovaná i odvětrávaná spíž. Z obývacího pokoje se před posuvné francouzské okno dostanete na jižně orientovanou zastřešenou terasu. Rozdělovací chodba vás provede do soukromých částí domu se třemi ložnicemi, designovou koupelnou vybavenou vanou, prostorným sprchovým koutem, toaletou i bidetem. Na konci chodby dojdete do uvedené dvoj-garáže, kde mohou v teple odpočívat vaši plechoví miláčci. Dům je ve slepé ulici s minimem provozu, avšak pro dostatek soukromí je z příjezdové části ohraničen vysokým zděným plotem s elektrickou bránou a dům je z této strany kompletně vydlážděn.
Energetický štítek je právě v přípravě a bude doplněn v nejbližších dnech.
Pojďte se se mnou podívat na váš nový domov bez kompromisů.

A nakonec – Financování tohoto bytu není žádný problém a rádi vám s tím pomůžeme. A proto se s vámi rád vsadím o láhev výborného Prosecca, že vám na trhu najdeme nejvýhodnější hypotéční úvěr (pakliže nejste zaměstnancem banky) a bez starostí vás tímto procesem provedeme.

Mám zájem

Technické parametry

Opravdu výjimečný dům

POPIS DOMU

Kategorie Domy a vily
Číslo podlaží v domě 1
Druh domu Vila
Typ domu Přízemní
Stav domu Velmi dobrý
Voda Voda – dálkový vodovod, Voda – rozvod studené a teplé vody
Odpad Septik, jímka

INFORMACE O NABÍDCE

Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Dispozice 4 pokoje
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m² 150
Užitná plocha m² 140
Plocha parcely m² 930
Počet podlaží objektu 1
Elektřina Elektro – 230 V, Elektro – 380 V
Ostatní Plot
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Telekomunikace Telefon:, Internet
Topení Ústřední plynové
Doprava Silnice, autobus, dálnice
Komunikace Asfaltová
Rok kolaudace 2015

Mapa

Prozkoumejte pozici na mapě