Přeskočit odkazy

O mně

Moje vize a poslání

To, čeho jsme dosáhli a dále chceme budovat, je kvalita služeb na nejvyšší možné úrovni. Osobní přístup ke každému projektu, individuální a upřímný zájem, a komplexnost našich služeb, to jsou odlišnosti a výhody naší realitní kanceláře a především lidí, kteří v ní pracují.
Využíváme nejmodernější nástroje pro správu, prodej nemovitostí a online marketing. Máme informační systémy, webové aplikace a různé hračičky pro naše obchodníky, aby jejich práce byla flexibilnější.

Moje služby

Zaměřujeme se na prodej luxusních novostaveb, bytových projektů, a rodinných domů v Praze, i celé České republice. V oblasti realit se dále soustředíme na oblast prodeje komerčních a kancelářských prostor, včetně relokačních služeb.

Úspěchy

To čeho jsme dosáhli a dále chceme budovat, je kvalita služeb na nejvyšší možné úrovni. Osobní přístup ke každému projektu, individální a upřímný zájem, a komlexnost našich služeb, to jsou odlišnosti a výhody naší realitní kanceláře a především lidí, kteří v ní pracují.

5

let zkušeností

1000+

klientů

SE MNOU SE NEZTRATÍTE

Jsem profesionálem a respektovaným odborníkem na realitním trhu. Jsem Také otcem. Mám velkou rodinu, kterou miluji nade vše.

Více informací

JDU S DOBOU

Pro vaší hypotéku nejlepší podmínky a nízkou sazbu. Pro váš prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

Více informací